preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Bauera Vukovar

Login
Društvene mreže

Facebook: Bauerci Su Zakon
Instagram: _bauerci_
YouTube: Bauerci

Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

 


Projekt "Ne e - nasilju" financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, a provode ga:


1. Centar za nestalu i zlostavljanu djecu (voditelj projekta)
2. Filozofski fakultet Osijek (partner u projektu)
3. OŠ Svete Ane u Osijeku (partner u projektu)
4. OŠ A. Bauera u Vukovaru (partner u projektu)
5. Srednja strukovna škola u Vinkovcima (partner u projektu
)


U sklopu projekta izrađena su 4 kratka edukativno - promotivna video spota koje možete pogledati ovdje:


1.) PRIHVAĆANJE I TRAZENJE PRIJATELJSTVA S NEPOZNATOM OSOBOM

2.) SUSRET S NEPOZNATOM OSOBOM

3.) DIJELJENJE FOTOGRAFIJA

4.) LAŽNO  PREDSTAVLJANJE
GODIŠNJI PLAN RADA ŠKOLE
 

Najljepši školski vrt - više o nagradi

Među dvadesetak najljepših školskih vrtova u RH, Školski vrt naše škole proglašen je najljepšim školskim vrtom za kontinuitet 2013.god.

ŠKOLSKI KURIKULUM

 

           

POPIS UDŽBENIKA

Ove školeske godine sve udžbenike će nabaviti Ministarstvo obrazovanja.

 

PORTAL NIKOLA TESLA

E-LEKTIRE

 

Klikni na link za online čitanje lektire

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 429350
Ovaj mjesec: 2525
Danas: 9
Natjecanja
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
USPJESI NAŠIH UČENIKA NA NATJECANJIMA
Autor: Blaženka Knežević, 23. 3. 2015.

Najnovije : Natjecanja u školskoj godini 2014./15.


LiDraNo: Literarno stvaralaštvo-patrik Atanasovski, 8b ,pozvan na državnu smotru

                 Mentorica: Anica Jukić

                 Dramsko-scensko stvaralaštvo-Matej Burčak, 7a, Paula Škondro, 7a

                 Mentorica:Gabrijela Zajačko Budimir


Hrvatski jezik: Ana Vrabec, 7a            5. mjesto

                         Ena Kolak, 7b               9. mjesto

 Mentorica:Gabrijela Zajačko Budimir


Engleski jezik: Patrik   Atanasovski, 8b          9. mjesto

                          Ines Mišetić, 8b                       9. mjesto.

                          Ana Čop, 8a                            35.mjesto.

Mentorica:Loreta Tkalčić


Njemački jezik: Antonio Brkić,  8a                   8. mjesto

Mentorica: Nataša Agatić


Kemija:     Matija Hardi 7a              13. mjesto

                  Denis Beronja 7a          16. mjesto

                  Ana Vrabec 7a              19. mjesto

                  Ena Kolak 7b                 23. mjesto

Mentorica:Antonija Milić


Biologija:  Matija Hardi 7a             3. mjesto

                  Mirna Šarić 7a              7. mjesto

                  Ena Kolak 7b               10. mjesto   

Mentorica:Antonija Milić


Geografija: Ana Vrabec 7a            8.mjesto

Mentorica:Vesna Ivković  Ivandekić 


Povijest:   Ana Vrabec 7a                   5.mjesto

                  Patrik Atanasovski 8b      11. mjesto


Informatika: Petra Mutavdžija, 8. b        7. mjesto

                      Ivana Hardi, 8. b                8. mjesto


Tehnička kultura (graditeljstvo): Marko Miličević 6a            4.mjesto

Mentor:Valentin Gadanec


Likovna kultura (smotra radova):

                      Ivana Jarabek 6a

                      Ana Šoštarić 6b

                      Ana Grgičević 6b

                      Anamarija Filips 6b

                      Ivana Biki 7a

                      Maja Rac 8a

                      Dragana Zelić 8b

                      Ines Mišetić 8b

Mentorica:Mia Marušić


Mladež Crvenoga križa: 

                                        Bernarda Kolbas 8a

                                        Sara Šegota 8a

                                        Nola Vojtkiv 8a

                                        Barbara Mihaljčanin 7b

                                        Lea Cerovski

Mentorica:Antonija Milić


 

                                               ŠPORTSKA NATJECANJA 2014./15.

 

STOLNI TENIS (dječaci)                                                      STOLNI TENIS (djevojčice)

Igor Tunji Lukić                                                                   Višnja Purkić

Matej Kisegi                                                                        Dunja Purkić

Andrej Milanović                                                                Marina Knežević

Dorian Begov                                                                      Daria Rac

Županijsko natjecanje 1. mjesto                                     Županijsko natjecanje 2. mjesto

Regionalno natjecanje 4. mjesto                                                                

                              Mentor: Tomislav Ruskaj                                              

 

GIMNASTIKA (djevojčice)                                             ODBOJKA (djevojčice)

Marina Tomašić                                                               Dajana Dubroja

Mirta Magoč                                                                     Barbara Kelava

Vanja Kiralj                                                                       Marina Tomašić

Tena Ivanković                                                                Mirta Magoč

Županijsko natjecanje 2. mjesto                                  Martina Galić

Mentor: Tomislav Ruskaj                                                 Kristina Brandt

                                                                                         Lana Kuđerski

                                                                                         Bernarda Kolbas

                                                                                         Antonija Kovačić

                                                                                         Ana Vrabec

                                                                                         Mirna Šarić

                                                                                         Višnja Purkić

                                                                                        Gradsko natjecanje osvojeno 2. mjesto

                                                                                        Mentor : Tomislav Ruskaj


KOŠARKA (dječaci)

Kristijan Berišić

Franko Škondro

Filip Mitić

Luka Đaković

David Ter

Marko Mijatović

Mateo Drobac

Luka Hasanec Marković

Gradsko natjecanje osvojeno 4. mjesto

Mentor : Davor Marković

 

NOGOMET

Igor Tunjić Lukić

Josip Šokčević

Andrej Milanović

Matej Kisegi

Josip Babić

Luka Hasanec Marković

Marko Božić

Kristijan Berišić

Gradsko natjecanje osvojeno 1. mjesto

Županijsko natjecanje osvojeno 5. mjesto

Mentor : Davor Marković

 


 

Naši uspjesi u proteklim godinama

 

  • 1. mjesto "Najljepši školski vrt"(na ratom opustošenom području), 2004. godine
  • 1. mjesto na Državnom natjecanju izpovijesti Tema: Junaci Domovinskog rata-Alfred Hill-Atila), 2006.
  • Plaketa grada Vukovara, 2006. godine
  • 1. mjesto "Najljepši školski vrt"(u kontinentalnom području), 2007. godine
  • 3. mjesto na Natjecanju mladih tehničara RH, 2007. godine
  • 1. mjesto  na Državnoj smotri mladih tehničara, 2008.
  • 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike (Logo), 2007.
  • 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike (Logo), 2009.
  • Školski zbor(koncert sa Zagrebačkim dječacima u Vukovaru(snimljeni CD), samostalni CD školskog zbora, Glazbena priča "Zašto gnjaviš malo dijete".
  • Učenički list Gloubica(11 brojeva)
  • Priče iz III. osnovne škole, zbornik radova učenika naše škole(7 sv.)
  • Srebro i bronca za atletičare na Županijskom natjecanju, 2003.
  • 8. mjesto na Državnom natjecanju u šahu, 2009.

 

 


ŠAH

  

 

 

 

 

 

 

 

Na Državnom natjecanju u šahu 2009. u Šibeniku naši učenici: Robert Neferanović, Mato Brandt, Harald Brandt , Tamara Ljikar i Kruno Nikolić osvojili su 8. mjesto. Voditelj šahista je Tomislav Ruskaj,prof.


GIMNASTIKA

Gimnastičarke naše škole osvojile su 1. mjesto na Županijskom natjecanju 2008. i 2009. godine.

Gimnastičarke: Ivona Hnatko, Tina Mujkić, Melinda Otrok, Emili Maul i Ana Herceg

 

 

 

 

 

 

 


 

STOLNI   TENIS

 

 

 

 


POVIJEST

Na Državnoj smotri iz povijesti 11.05.2006. koja je održana u Bizovačkim Toplicama, učenici naše škole Dorijan Gudurić i Rahela Pastuović pod vodstvom mentora , Joakima Sabadoša osvojili su prvo mjesto. Tema uratka je bila ,Junaci domovinskoga rata. Multimedijski je prikazana priča o vukovarskom branitelju i heroju domovinskoga rata Alfredu Hillu.

 

 

 

 

 


TEHNIČKA  KULTURA

 

 

 

 

 

 


NAJLJEPŠI  ŠKOLSKI   VRT

 

 

OŠ Antuna Bauera je 2004. osvojila  prvu nagradu za najljepši školski okoliš na ratom stradalim područjima Hrvatske, koji su uredili odmah nakon obnove školske zgrade na Sajmištu. U njihovu vrtu, o kojem se brine 300-tinjak učenika i voditeljica Milunka Gora, danas su đeram i stara seljačka kola, plug i drvena sjenica, jezerce s ribama iz Dunava i Vuke, aleja ruža i, na ulazu u dvorište škole, bijela cvjetna golubica kao simbol Vukovara. Učenici su, kako kaže njihov ravnatelj Ivan Mađaroš, “od uništenog stvorili čudo”, a igralište za djecu s njihaljkama, toboganom i vrtuljkom oštećenim granatama “spasili” su s gradskog otpada.

 

2007. školski vrt je proglašen Najljepšim  školskim  vrtom  kontinentalne Hrvatske
 

 

 

 






[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju