preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Bauera Vukovar

Login
"ŠKOLA ZA ŽIVOT"

Društvene mreže

Facebook: Bauerci Su Zakon
Instagram: _bauerci_
YouTube: Bauerci

Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

 


Projekt "Ne e - nasilju" financira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta, a provode ga:


1. Centar za nestalu i zlostavljanu djecu (voditelj projekta)
2. Filozofski fakultet Osijek (partner u projektu)
3. OŠ Svete Ane u Osijeku (partner u projektu)
4. OŠ A. Bauera u Vukovaru (partner u projektu)
5. Srednja strukovna škola u Vinkovcima (partner u projektu
)


U sklopu projekta izrađena su 4 kratka edukativno - promotivna video spota koje možete pogledati ovdje:


1.) PRIHVAĆANJE I TRAZENJE PRIJATELJSTVA S NEPOZNATOM OSOBOM

2.) SUSRET S NEPOZNATOM OSOBOM

3.) DIJELJENJE FOTOGRAFIJA

4.) LAŽNO  PREDSTAVLJANJE
 

Najljepši školski vrt - više o nagradi

Među dvadesetak najljepših školskih vrtova u RH, Školski vrt naše škole proglašen je najljepšim školskim vrtom za kontinuitet 2013.god.

KURIKULUM -2019-2020

 

           

Priloženi dokumenti:
Skolski kurikulum 2019-2020.pdf

POPIS UDŽBENIKA

Ove školeske godine sve udžbenike će nabaviti Ministarstvo obrazovanja.

 

PORTAL NIKOLA TESLA

E-LEKTIRE

 

Klikni na link za online čitanje lektire

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 1. 2011.

Ukupno: 417467
Ovaj mjesec: 816
Danas: 1
 

NENASTAVNO OSOBLJE:

  1. JOZA MIHALJEV – ravnatelj škole
  2. ANĐA HOJSKI – tajnica
  3. NEVIJA RUDIĆ – računovotkinja
  4. ZLATKO STARC - knjižničar
  5. IVANA DRAGŠIĆ -pedagoginja  
  6. ANA SABLJIĆ – psihologinja  

 

RAZREDNA NASTAVA – MATIČNA ŠKOLA

1. SANJA DOŠEN - učiteljica 1. a razreda

2. KRISTINA VITEK - učiteljica 1. b razreda

3. MARIJA LACMANOVIĆ- učiteljica 2. a razreda

4. DANIJELA ARTUKOVIĆ-učiteljica 2. b razreda

5. SANJA TUNUKOVIĆ - učiteljica 3. a razreda

6.  EDITA KERY - učiteljica 3. b  razreda

7. BILJANA MIHALJEV - učiteljica 4. a razreda

8.  BISERKA BOŽIĆ - učiteljica 4. b razreda 

9. IVANA KNEZOVIĆ - informatika

 

 

RAZREDNA NASTAVA – PŠ PETROVCI

1.   TATJANA DESPOTOVIĆ - učiteljica 3. razreda, na zamjeni TANJA MALJEVAC

2.   ANDREJA IVAN KRIZMANIĆ - učiteljica 4. razreda

3.   JASMINKA BUDINSKI - učiteljica 1. razreda

4.   MIRELA KRŠIĆ - učiteljica 2. razreda

5.   LESJA PAP – vjeronauk

6.   BORISLAV VIGNJEVIĆ –pravoslavni vjeronauk

7.  DANIJELA POPOVIĆ – engleski jezik

8.   IVANA KNEZOVIĆ - informatika

 

 

RAZREDNA NASTAVA – PŠ SVINJAREVCI

1.  MELITA BERTIĆ – kombinirani razredni odjel (1. i 3. )

2.  ZDENKA DOROKAZI- kombinirani razredni odjel (2. i 4. )

2.  BILJANA HLAVAČEK  – katolički vjeronauk

3.  DANIJELA POPOVIĆ – engleski jezik

4.   IVANA KNEZOVIĆ - informatika

 

 

PREDMETNA NASTAVA

1.   ANICA JUKIĆ, na zamjeni MAJA KUJADIN – hrvatski jezik, razrednica 7.b razreda

2.   GABRIJELA ZAJAČKO BUDIMIR – hrvatski jezik, na zamjeni DINA  MILIČEVIĆ

3.   MIA MARUŠIĆ – likovna kultura

4.   DANIJEL  SLUŽEK – glazbena kultura, razrednik 8.b

5.   NEVENA GENČIĆ– engleski jezik

6.   VEDRANA PIŠTELEK -engleski jezik

7.   IVAN TOMLJANOVIĆ – matematika, razrednik 5.b razreda

8.   ZLATKO MILIĆ – matematika, razrednik 6. a razreda

9.   ANTONIJA MILIĆ – kemija i biologija

10. IVANA KIŠIĆ – priroda

11. IVAN KUNAC – fizika 

12. IVAN DOROTEK - tehnička kultura

13. LOVORKA KRAJNOVIĆ-TOT – povijest,  razrednica 8. a razreda

14. SUNČICA PODOLSKI– geografija

15. TOMISLAV RUSKAJ – TZK, razrednik 5. a razreda

16. DAVOR MARKOVIĆ – TZK, razrednik 6. b razreda

17. BLAŽENKA KNEŽEVIĆ – informatika, razrednica 7. a razreda

18. ZDRAVKA MARKOVIĆ BOTO – njemački jezik

19. DRAGO ILIČIĆ – vjeronauk

20. GILJA SANI – katolički vjeronauk, na zamjeni JOSIP MATEZOVIĆ

21. HELENA MOGUŠ – vjeronauk evanđeosko pentakostne crkve

22. ILONA HRECEŠIN – rusinski jezik i kultura

23. NATALIJA HNATKO – rusinski jezik i kultura

24. TETYANA KOCHNYEVA – ukrajinski jezik i kultura

25. TATJANA LASEK ŽAGAR – ukrajinski jezik i kultura (porodiljni dopust)

 

TEHNIČKO OSOBLJE:

1.   MARIO ORKIĆ – domar

2.   DAVOR VUKOVIĆ – domar

3.   DAROSLAV BOŽIĆ – domar

4.   DARKO MAĐARAC - domar(bolovanje)

5.   JASMINA VUKOVIĆ - spremačica(bolovanje)

6.   MARIJANA IVANKOVIĆ - spremačica

7.   SNJEŽANA MIHALJEVIĆ - spremačica

8.   LJUBICA BAĆANI - spremačica

10.  STJEPAN MITROVIĆ – kuhar

11. LJUBICA SOLDO – spremačica

preskoči na navigaciju