Mjesec sporta

U sklopu „Mjeseca sporta" u organiziraciji Grada Vukovara, dana 14.svibnja održano je natjecanje u nogometu za učenike osnovnih škola.

Osnovna škola Antuna Bauera sudjelovala je na turniru sa dvije selekcije (prva selekcija učenika od prvog do četvrtog razreda, te druga selekcija učenika od petog do osmog razreda). Sudjelovale su sve osnovne škole grada Vukovara koje su bile podijeljene u dvije grupe po 3 momčadi gdje je pobjednik skupine igrao finale, dok je druga ekipa iz skupine igrala za brončanu medalju.

Učenici razredne nastave su bili prvi u skupini sa pobjedama 2:0 protiv OŠ Siniše Glavaševića i 4:2 protiv OŠ Dragutina Tadijanovića, te su u finalu nadigrali OŠ Blage Zadre sa uvjerljivih 3:1!

Učenici predmetne nastave, također su bili prvi u skupini sa 2:0 protiv OŠ Dragutina Tadijanovića i 1:1 protiv OŠ Siniše Glavaševića. U finalnom susretu protiv OŠ Mitnice nakon regularnog dijela igre koji je završio sa 1:1, pristupilo se izvođenju kaznenih udaraca gdje je OŠ Antuna Bauera pobijedila sa 3:2 te osvojila zlatnu medalju!

Hvala Gradu Vukovaru, organizatoru turnira koji kroz "mjesec sporta" radi na popularizaciji i na masovnosti sportova te uključenju i aktivnosti učenika u sport.

Hvala i svim učenicima koji su predstavljali školu i branili njene boje na sportskom polju!