Dobre stvari su pred nama

S veseljem i ponosom, predstavljamo vam naš video spot "Dobre stvari su pred nama" koji je poslan na natjecanje Kauflandova škola voća i povrća.
Pjesmu u originalu izvodi Nova Generacija, a virtualno su im se pridružili učenici našeg pjevačkog zbora i tamburaškog orkestra pod vodstvom nastavnika glazbene kulture Danijela Služeka. U spotu sudjeluje po nekoliko učenika iz svakog razreda, a pojavljuje se i ravnatelj škole Zlatko Milić koji nam je bio podrška. Iza objektiva stoje nastavnica engleskog jezika Nevena Genčić i pedagoginja Ivana Dragšić koja je na kraju i sve montirala.
Zajedničkim snagama nastala je sjajna stvar!
Ukoliko stručni žiri naš video svrsta među najoriginalnije, sljedeće školske godine mogli bismo svakog tjedna dobivati svježe voće iz Kauflanda za sve učenike, a postoji mogućnost i da ćemo snimiti profesionalan spot.
Držite nam palčeve!
Kliknite na sliku i uživajte:

objavio: Ivana Dragšić   datum: 7. 5. 2021.