Školska godina 2023./2024.

Odluka povjerenstva za organizaciju dvodnevne izvanučioničke nastave za učenike 6. razreda (br. poziva 1/2024)

Odluka povjerenstva za organizaciju višednevne izvanučioničke  nastave za učenike 8. razreda (br. poziva 4/2023)

Na roditeljskom sastanku 3 i 4 razreda Osnovne škole Antuna Bauera održanom 19.12. 2023. u 17 sati, roditelji su odabrali turističku agenciju Mare Panonium Tours iz Vinkovaca kao najpovoljnijeg davatelja usluga za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave  u trajanju 5 dana u Biogradu (Hotel Adria***)

Predsjednik povjerenstva za provedbu javnog poziva

Odluka povjerenstva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 3. i 4. razreda (br. poziva 3/2023)

Školska godina 2022./2023.

Na roditeljskom sastanku šestih razreda OŠ Antuna Bauera Vukovar, dana 8.3.2023. godine roditelji su odabrali turističku agenciju Mare Panonium iz Vinkovaca kao najpovoljnijeg davatelja usluga za organizaciju dvodnevne ekskurzije šestih razreda u Hrvatsko zagorje.

Predsjednik  povjerenstva za provedbu javnog poziva

Odluka povjerenstva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7.a i 7.b razreda (br. poziva 2/2023)

Odluka povjerenstva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 6.a i 6.b razreda (br. poziva 1/2023)

Školska godina 2021./2022.

Na roditeljskom sastanku 7.a i 7.b razreda Osnovne škole Antuna Bauera održanom 2.5. 2022. u 18:15, roditelji su odabrali turističku agenciju Brod Tours iz Slavonskog Broda kao najpovoljnijeg davatelja usluga za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave  u trajanju 4 dana u Biogradu (Hotel Adria***)

Predsjednik povjerenstva za provedbu javnog poziva

1. Na roditeljskom sastanku 8.a i 8.b razreda Osnovne škole Antuna Bauera održanom 21.3. 2022. u 18:15, roditelji su odabrali turističku agenciju Brod Tours iz Slavonskog Broda kao najpovoljnijeg davatelja usluga za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave  u trajanju 4 dana u Biograd (Hotel Adria***)

Predsjednik povjerenstva za provedbu javnog poziva

2. Na sastanku povjerenstva za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 7.a i 7.b razreda Osnovne škole Antuna Bauera utvrđeno je da na javni poziv 2/2022 nije stigla niti jedna ponuda te je odlučeno da će se javni poziv ponoviti.

Predsjednik povjerenstva za provedbu javnog poziva

Odluka povjerenstva za organizaciju višednevne izvanutionitke nastave za učenike 8.a i 8.b razreda (br. poziva 1/2022

Odluka povjerenstva za organizaciju dvodnevne izvanučioničke nastave za učenike 3. i 4. razreda

Školska godina 2020./2021.

ODLUKA o odabiru ponude- priprema i dostava toplog obroka

Školska godina 2019./2020.

1. Na roditeljskom sastanku 7. razreda održanom 11.2. 2020. u 18:30  roditelji su odabrali turističku agenciju Mare Panonium iz Vinkovaca kao najpovoljnijeg davatelja usluga za organizaciju izvanučioničke nastave  u trajanju 4 dana u Biograd (Hotel Bolero***)

Predsjednica povjerenstva za provedbu javnog poziva

2. Na roditeljskom sastanku šestih razreda OŠ Antuna Bauera Vukovar, dana 24.2.2020. godine roditelji su odabrali turističku agenciju Mare Panonium iz Vinkovaca kao najpovoljnijeg davatelja usluga za organizaciju dvodnevne ekskurzije šestih razreda u Hrvatsko zagorje.

Školska godina 2018./2019.

2. Na roditeljskom sastanku šestih razreda OŠ Antuna Bauera Vukovar, dana 13.3.2019. godine roditelji su odabrali turističku agenciju Mare Panonium iz Vinkovaca kao najpovoljnijeg davatelja usluga za organizaciju dvodnevne ekskurzije šestih razreda u Hrvatsko zagorje.

Predsjednik  povjerenstva za provedbu javnog poziva

3. Na roditeljskom sastanku sedmih razreda OŠ Antuna Bauera Vukovar, dana 1. 2. 2018. godine roditelji su odabrali turističku agenciju Mare Panonium tours iz Vinkovaca kao najpovoljnijeg  davatelja usluga za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave sedmih razreda u Sjevernoj Dalmaciji.

Predsjednik povjerenstva za provedbu javnog poziva

4. Na roditeljskim sastancima 3. i 4. razreda OŠ Antuna Bauera Vukovar ,dana 23. 11. 2017. godine roditelji su odabrali turističku agenciju Mare Panonium iz Vinkovaca kao najpovoljnijeg  davatelja usluga za organizaciju ŠKOLE U PRIRODI za Pulu i širu okolicu.

Predsjednica povjerenstva

« Travanj 2021 »