« Rujan 2020 »

Školski vrt naše škole proglašen je najljepšim školskim vrtom za kontinuitet 2013.god.
Autor: Blaženka Knežević, 24. 11. 2013.

22.studenoga 2013.god.u Studiju „Bajsić“ na Hrvatskoj radioteleviziji u Zagrebu održana je svečanost proglašenja najljepših školskih vrtova u RH 2013.god.

Što to znači? Prije šest godina, točnije 2007.god.dobili smo nagradu za najljepši Školski vrt u kontinentalnoj Hrvatskoj i nakon toga nismo zapustili naš vrt nego  nastavili smo  sa održavanjem i poboljšanjem izgleda,što je povjerenstvo HRT prepoznalo i odlučilo  se za dodjelu nagrade. Sve je započelo 2003.god. kada smo se uselili u novu školsku zgradu i odmah smo pristupili  uređenju vrta te smo iste godine i dobili nagradu za najljepši školski vrt na području od posebne državne skrbi, nakon deset godina naš je vrt još ljepši. Na dodjeli nagrade  nazočni bili su pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje i sport VSŽ doc.dr.sc. Jadranka Mustapić-Karlić,ravnatelj Joza Mihaljev  i učiteljica Milunka Gora.

Zahvaljujemo  učenicima,pomoćnom osoblju,učiteljima i voditeljici Školskog vrta  na stručnom i strpljivom  radu kao i ravnatelju na  stalnoj podršci da naš vrt bude što ljepši. ČESTITAMO!