SIGURNO NA INTERNETU

« Ožujak 2021 »

Znanje na jednom mjestu

Edutorij - CARNET

Ove školske godine sve udžbenike će nabaviti Ministarstvo obrazovanja.

eLektire | Lektire besplatno na Webu! (- cjelovite knjige!)

PRIJAVE ZA UPIS DJECE U PRVI RAZRED
Autor: Ivana Dragšić, 1. 2. 2021.

Obveznici polaska u osnovnu školu za školsku godinu 2021./2022. su djeca rođena u razdoblju od 1. travnja 2014. do 31. ožujka 2015. godine.

Roditelji trebaju prijaviti svoje dijete u razdoblju od 8. do 19. veljače 2021. godine osobnim dolaskom u školu ili pozivom na jedan od telefonskih brojeva

032/414-648 - pedagoginja,

032/414-649(5) - psihologinja,

032/414-649(2) - tajnica

i to prema sljedećem rasporedu:

OŠ Antuna Bauera (matična škola):

• od 8. do 12. veljače u vremenu od 7:30 do 14:30 sati
  • od 15. do 19. veljače u vremenu od 7:30 do 17:30 sati

PŠ Petrovci i PŠ Svinjarevci (područne škole):

• od 8. do 19. veljače u vremenu od 8:00 do 12:00 sati

Više saznajte klikom na Opširnije.

Potrebni podaci za prijavu su:

• ime i prezime djeteta
  • ime roditelja/skrbnika
  • datum rođenja djeteta
  • adresa stanovanja
  • broj telefona roditelja/skrbnika
  • OIB djeteta
  • nalazi stručnjaka ukoliko je dijete imalo poteškoće u razvoju (logoped, psiholog…)

Ispunite obrasce Perinatalni razvoj i Opći podaci koje možete preuzeti u nastavku ovog teksta ili osobno u Školi te ih ispunjene pošaljite do kraja veljače na e-mail adresu kristina.milorad@zzjz-vsz.hrMožete ih ispuniti računalno ili ručno pa fotografirati/skenirati, a možete poslati i poštom na adresu Jakova Gotovca 5, 32000 Vukovar.

Najkasnije do kraja ožujka posjetite doktora dentalne medicine od kojega zatražite zubnu putovnicu djeteta.

Tijekom ožujka/travnja na vašu kućnu adresu stići će poziv na procjenu zrelosti vašeg djeteta za upis u 1. razred u kojemu će pisati raspored razgovora sa stručnim suradnicama u školi te pregleda kod školske liječnice.

Nakon procjene zrelosti, upis u 1.razred obavit ćete u lipnju.

Upisno područje OŠ Antuna Bauera obuhvaća ove ulice grada Vukovara:

Antuna Augustinčića, Samostanska, Ljudevita Gaja (Šlezija), Europske unije (od Trga kralja Tomislava do Trga Matije Gupca), Šamac, Svetog Bone (od križa), dr. Franje Tuđmana, Frana Kršinića, Josipa Rukavine, Vanje Radauša, Stanka Vraza, Stjepana Radića, fra Antuna Tomaševića, Augusta Šenoe, Ribarska, Trg Republike Hrvatske, Vladimira Nazora, Zmajeva, Nikole Andrića, Trg Slavija, Trg hrvatskih branitelja, (Bećarski križ), Trg kralja Tomislava, Zelena, Siniše Glavaševića, Branka Radićevića, Dalmatinska, Augusta Cesarca, Dubrovačka, Stjepana Supanca, Istarska, Ive Andrića, Dragutina Renarića, Jakova Gotovca, Lijeva bara, Ukrajinska, Trg Matije Gupca, Vatroslava Lisinskog, Hrvatske mladeži, Hrvatskog sokola, Petra Preradovića (lijeva strana), Radnička (do broja 44), Sajmište, S.S. Kranjčevića, Ive Tijardovića, Tri ruže, Zrinska, Josipa Runjanina, Dubrava, Mjesni odbor Petrovci;

ulice naselja Petrovci, ulice naselja Svinjarevci.

Za prijevremeni upis ili upis u školu kojoj dijete ne pripada prema upisnom području, potrebno je podnijeti zahtjev Uredu državne uprave na obrascu koji možete pronaći na web stranici Ureda http://www.vusz.hr/info/upravni-odjel-za-obrazovanje-i-kulturu-1 ili dobiti u školi.

Sretno i vidimo se!

Perinatalni_razvoj.docx (14.53 KB)