SIGURNO NA INTERNETU

« Ožujak 2021 »

Znanje na jednom mjestu

Edutorij - CARNET

Ove školske godine sve udžbenike će nabaviti Ministarstvo obrazovanja.

eLektire | Lektire besplatno na Webu! (- cjelovite knjige!)

Erasmus + projekt Science Through Experiments in Europe 2
Autor: Blaženka Knežević, 20. 10. 2020.

Ponosni smo što možemo objaviti kako naša škola sudjeluje u prvom Erasmus + projektu koji se zove Science Through Experiments in Europe 2. Osim naše škole, u projektu sudjeluju još i škole iz Španjolske, Grčke, Rumunjske, Turske i Mađarske. Teme koje se proučavaju kroz projekt su kemija, energija i snaga, gravitacija i sila, tlo, toplina i zvuk, a naša škola je zadužena za temu zvuka. Kroz razne eksperimente, igre, istraživanja i analize učenici će produbiti i obogatiti svoja znanja u navedenim temama. Kroz STEAM klub u koji su uključeni svi učenici naše škole koji sudjeluju u projektu, razvijat će se kompetencije i znanja kroz korištenje novih i inovativnih metoda, te će se također njegovati međukulturalne razlike, budući da će na projektu sudjelovati i međusobno surađivati učenici vršnjaci iz 6 europskih zemalja.

Pred nama je puno posla, ali jedva čekamo, jer znamo da ćemo puno naučiti kroz zabavu i igru, upoznati svoje vršnjake iz drugih zemalja te s njima razmijeniti iskustva!