« Listopad 2020 »

INDIVIDULANI RAZGOVORI S UČITELJIMA
Autor: Ivana Dragšić, 14. 10. 2020.

Poštovani roditelji,

iako smo u mnogim organizacijskim poslovima ograničeni zbog svima poznate epidemiološke situacije, važno je nastaviti održavati kontakt s učiteljima svoje djece. Usprkos tome što individualne sastanke (informacije) ne možemo održavati u školi kao prije, svi učitelji ipak imaju osiguran termin, jedan sat tjedno, i dostupni su za razgovor.
Vjerujemo kako svi imate broj mobitela ili mail adresu razrednika svog djeteta, a kontakt ostalih učitelja možete dobiti na zahtjev od razrednika. Može pomoći i broj telefona školske zbornice: 032/414-649.

U privitku imate popis svih učitelja i termina u kojima ih možete kontaktirati.

Također, redovito pratite platformu Microsoft Teams. Kada je nešto važno i hitno, razrednici ili stručne suradnice će tamo objaviti. Dijete koje je u samoizolaciji nastavlja pratiti nastavu u svom virtualnom razredu preko Teams-a. Nastava iz nekih predmeta, na kojima su učenici iz više razrednih odjeljenja, od početka godine se održavaju svaki drugi tjedan online, odnosno preko Teams-a.

Ostanite nam zdravi!

Informacije.docx (26.87 KB)